• DELKOR
 • PUMA
 • ATLASBX
 • SOLITE
 • GLOBAL
 • CHEETAH
 • SBK
 • HEXA

فروش انواع باتری های کره ای و ایرانی به همراه ارسال و نصب در شهر تهران

تلفن تماس :  ۰۹۱۹۸۲۳۸۳۳۹- ۳۳۹۱۹۲۹

داغی باتری خریداری میشود

تلگرام

چند مدل از محبوب ترین انواع تبلیغات فروش

هنگامی که برای تجارت الکترونیک خود تبلیغات  انجام میدهید، چطور می توانید مطمئن شوید که راه و روش تبلیغتان درست است؟ آیا شما میدانید چه زمانی باید تبلیغ کنید و چگونه باید تبلیغ کنید ؟ ما لیستی از انواع تبلیغ و فروش محبوب را برای کمک به هدایت شما در مسیر درست ایجاد کرده ایم ...

 

 • محصولات با تخفیف

اضافه کردن تخفیف به محصولات شما احتمالا محبوب ترین نوع افزایش فروش است. مشتریان دوست دارند که معامله در ظاهر به نفع خودشان باشد، بنابراین هر زمان و هر جا معامله ای را پیشنهاد می کنند. هنگامی که تصمیم میگیرد که انتخاب کنید برای تبلیغ فکر کنید که چه چیزی جذابتر به خریدار خواهد شد.

همیشه سود و زیان خود را در نظر بگیرید و به طور مداوم فروش با تخفیف  نداشته باشید، زیرا برای مردم عادی میشود .

 

 1. مطمئن شوید تخفیف شما جذاب باشد .
 2. سود و زیان را در نظر بگیرید .
 3. فروش با تخفیف ویژه را اغلب انجام ندهید .

 

 • حمل و نقل رایگان

با توجه به این اطلاعات WalkerSands، 80 درصد از مصرف کنندگان در صورت خرید حمل کالا رایگان از آمازون وسوسه می شوند. 66٪ در صورت تحویل در روزهای آینده خریداری می شوند و 64٪ از آنها می خواهند که اگر بازدهی رایگان ارائه می شود، خرید کنند. حمل و نقل رایگان و بازده به مشتری احساس امنیت را می دهد که اگر آنها بخواهند محصول را پس بفرستند از دست می دهد.

اگر شما در مورد حاشیه سود خود نگران هستید، همیشه می توانید هزینه حمل و نقل را در محصول خود وارد کنید یا در مورد ارائه حمل و نقل رایگان در زمانی که یک مشتری مقدار معینی و یا بالاتر خرید می کند فکر کنید.

 

 1. بازده حمل و نقل رایگان باعث ایجاد امنیت مشتری می شود
 2. پس گرفتن محصول بدون بحث و جدل .
 3. هزینه حمل و نقل را به محصول خود اضافه کنید.

 

 • فروش ویژه

فروش ویژه اساسا یک پیشنهاد است که تنها برای یک مدت زمان طول می کشد و این یک راه عالی برای ایجاد احساس اضطراب برای خرید مشتری است. بسیاری از خرده فروشیها در حال حاضر این استراتژی را به عنوان راهی برای فروش محصولات بیشتر و خلاص شدن از سهام مازاد می پذیرند.

Monethe  در یافت که 56 درصد از شرکت ها موافق هستند که کمپین های فروش ویژه بهتر از کمپین های منظم فروش دارند. فروش ویژه موفقیت آمیز بسیار طولانی زمان میبرد و 50٪ از خرید در اولین ساعت از فروش ویژه اتفاق می افتد.

 

 1. فروش ویژه خود را با یک تصویر قابل تشخیص انجام دهید .
 2. مدت فروش ویژه خود را کوتاه تر کنید.
 3. تبلیغ از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی .

 

 • خرید بیشتر، صرفه جویی بیشتر

این روش مشتری را ترغیب می کند بیشتر خرید کند، بنابراین نوعی پیروزی است. تعداد زیادی از مشتریان بالقوه می خواهند از فروشگاه شما خرید کنند، اما به دلیل قیمت دو دل هستند. هر چه مشتری بیشتر خرید کند شما به مشتری بیشتر تخفیف میدهید. شما مجبور نیستید که تخفیف بزرگی بدهید، اما باید مطمئن شوید که به اندازه کافی برای مشتریانتان خرید جذاب است .

 

 1. مشتری را متعجب می کند .
 2. ترغیب برای خرید بیشتر .
 3. کمک می کند تا جنس بیشتری را به فروش برساند.

 

 •  هدایای مارک دار

نه تنها مشتریان بالقوه را قادر می سازد تا محصول را آزمایش کنند، بلکه مردم را به خرید ترغیب می کند! اگر محصول شما چیزی نیست که بتوانید آن را بفروشید، پس فکر کنید که هدایای مارک دار مناسب را که می توانید با هر خرید خریداری کنید، ایجاد کنید. با اهدا برچسب های سپر، آهن ربا، قلم ، سر رسید و محصولات دیگر که برند شما بر رویش نقش بسته باشداز مشتریان قدردانی کنید و هر زمان که آنها هدیه مارکدار را می بینند به شما فکر می کنند.

 

 1. خریدار ترغیب به خرید جنس و امتحانش میشود .
 2. مارک شما را به یاد می آورد .
 3. ارزش برای برند ، مارک شما بوجود می آورد .

 

 • امتیازات وفاداری

پاداش دادن به مشتریانتان به شما کمک خواهد کرد که یک پایه محکم طرفداران وفادار را بسازید و مردم را به خرید در فروشگاه آنلاین خود ترغیب کنید. ارائه خدمات با کیفیت عالی برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است و یک سیستم امتیاز وفاداری به مشتریان است. شما می توانید در مورد تنظیم یک کارت مجازی فکر کنید: مشتری می تواند هر زمانی که خرید می کند امتیاز کسب کند و سپس از امتیاز خود استفاده کند تا پول خرید خریدهای آینده را دریافت کند مثلا اگر 9 مورد را خریداری کرد، 10 دلار امتیاز دریافت می کند.

 

 1. یک پایه مشتری وفادار را ایجاد می کند .
 2. رضایت مشتری را بیشتر جلب می کند .
 3. آنها را با یک سیستم وفاداری ، مشتری همیشگی خود نگه میدارید .

 

 • کوپن دادن

این یک روش متفاوت برای افزایش تخفیف است. ارسال کوپن به مشتریان مجازی باعث خواهد شد که کیفیت کارتان ارتقاء یابد و منحصر به فرد باشید مشتری را ترغیب میکند تا همیشه از فروشگاه آنلاینتان دیدن کند. در مورد ارسال کوپن به مشتریان وفادار که بیش از یک مقدار مشخص خرید کرده اند فکر کنید. شما همچنین می توانید در نظر بگیرید ارسال کوپن به مشتریانی که خدمات کم کیفیتی تجربه کرده اند و تلاش برای تبدیل آنها به مشتریان خوشحال!

 

 1. باعث ارتقاء منحصر به فرد نظر مشتریان در مورد فروشگاهتان می شود .
 2. مشتری را شاد نگه می دارد .
 3. یک راه عالی برای بازگشت مشتریان ناراضی است .

 

 • تعطیلات تبلیغاتی

یک دلیل وجود دارد که تبلیغات در تعطیلات بسیار موفق است. مشتریان همیشه دوست دارند بیشتر در تعطیلات وقتشان را به خرید صرف کنند، و این باعث می شود که شما بتوانید برند خود را برایشان جابیندازید و محصولات بیشتری را به فروش برسانید. شما نباید بیش از حد تخفیف برای فروش محصول بگذارید، مشتریان وفادار با تخفیف های کم هم خرید خواهند کرد .  تعطیلات زمان مناسبی برای تبلیغ خلاقانه است و تا میتوانید از تم تعطیلات، برای فروش محصولات خود استفاده کنید .

 

 1. شما نیازی به ارائه تخفیف های بزرگ ندارید.
 2. با تبلیغات خود خلاق باشید .
 3. شما در طول تعطیلات بیشتر فروش می کنید .

لیست مقالات پیشنهادی

باتری های Delkor Premium Silver

 

مزیت این نوع باتری نسب به دو نوع باتری بالا استفاده از آلیاژ سرب-کلسیم-نقره در این نوع باتری هست .

استفاده از آلیاژ سرب - کلسیم - نقره باعث افزایش کارای و دوام باتری در شرایط سخت و در دماهای با درجه حرارت بالا میشود .

باتری های نقره ای Delkor Premium انتخاب بی نظیر برای علاقه مندان به خودرو و صاحبان خودرو میباشد .

باتری های Delkor Premium Silver  ، باتری دلکور ساخت کره ، باتری ماشین دلکور

تلفن تماس :