• DELKOR
  • PUMA
  • ATLASBX
  • SOLITE
  • GLOBAL
  • CHEETAH
  • SBK
  • HEXA

فروش انواع باتری های کره ای و ایرانی به همراه ارسال و نصب در شهر تهران

تلفن تماس :  ۰۹۱۹۸۲۳۸۳۳۹- ۳۳۹۱۹۲۹

داغی باتری خریداری میشود

تلگرام

باتری ماشین سؤلایت ، باطری ماشین کره ای
باتری سؤلایت ، باطری هیوندا ، باتری کره ای

باطری ماشین Hyundai

باتری های خودرو از نظر کیفیت و قدرت با هم برابر نیستند به همین دلیل پیدا کردن باتری مناسب برای اتومبیلتان بسیار مهم است و باید قبل از خرید باتری از کیفیت و عملکرد مناسبش برای ماشینتان اطمینان حاصل کنید .

تفاوت باتریها در زمانهای خاص و مهم نمایان میشود اینکه در آب و هوای گرم و خشک زندگی میکنید یا در آب و هوای سرد و مرطوب ، بر روی عملکرد باتریتان تاثیر دارد . منظور این است که حتی آب و هوا هم بر عملکرد باتری تاثیر میگذارد و باتری با کیفیت و قدرتمند ، باتری است که در بدترین شرایط آب و هوایی هم به طور معمول کار کند وآب و هوا کمترین تاثیر را بر عملکردش بگذارد .

همچنین لوازم جانبی ماشین که برق مصرف میکنند بر عملکرد باتری تاثیر گذارند از شارژر تلفن همراه تا دستگاه جی پی اس و ... همه ی این وسایل از برق باتری استفاده میکنند .

بهترین جایگزین برای باتری ماشین شما ، باتریهای Hyundai است . مهم نیست که الویت شما قدرت ، کیفیت ، اعتماد باشد ، ما برای شما یک باتری داریم که همه این نیازها را برآورده میکند . مهمترین دغدغه خریدار باتری اعتماد کردن به باتری که میخرد هست ، اینکه کارخانه سازنده ی باتری دارای چه مقدار سابقه است برایش مهم است و به چه بازارهایی باتری عرضه میکند برایش مهم است . باتری Hyundai یکی از بزرگترین عرضه کنندگان باتری به کمپانیهای خودرو سازی مانند Hyundai ، kia و دیگر کارخانه های خودرو سازی در کشور کره است . خودرو های کره ای در بازارهای جهانی به کیفیت بالا شهرت دارند و از بنام ترین خودروها هستند .

باتری های Hyundai برای وسایل نقلیه اتومبیل

شرکت باطری هیوندا به عنوان شرکت مادر ، دارای برندهای مختلفی میباشد که این برندها از نظر کیفیت ، تکنولوژی و قدرت در بین برترین باتریهای ماشین جهان هستند برندهایی همچون هیوندا ، سؤلایت ، ایندیاگو ، اوراستارت و ... که همگی شناخته شده و معروف هستند .

باطری SOLITE با عملکرد بهتر و طول عمر طولانی تر

باتری Solite یک باتری خودرو بسیار قابل اعتماد است که دوستداران خودرو را در هر شرایطی تحت هیچ شرایطی تنها نمیگذارد. فلز داخلی کلسیم ضد زنگ دارای مقاومت در برابر حرارت و ایمنی قوی در برابر تغییرات شدید سخت است. باتری solite نیاز به نگهداری خاصی ندارد چون نیاز به پر کردن باتری با آب مقطر نیست. اکنون عصر جدید با Solite شروع می شود. Solite در حال حاضر یکی از بزرگترین تامین کننده های باتری برای کمپانی های خودرو سازی هیوندای و KIA در سراسر جهان است ، باتری های Solite در تمام خودروهای هیوندای و KIA مونتاژ شده از کیفیت بالایی برخوردار است.

لینک های مرتبط

باطری اتمی سؤلایت ، باطری ماشین ، باطری ماشین هیوندا ، فروش باطری ماشین

باتری ماشین سؤلایت ، باطری ماشین کره ای
باتری سؤلایت ، باطری هیوندا ، باتری کره ای

تلفن تماس :