• DELKOR
  • PUMA
  • ATLASBX
  • SOLITE
  • GLOBAL
  • CHEETAH
  • SBK
  • HEXA

فروش انواع باتری های کره ای و ایرانی به همراه ارسال و نصب در شهر تهران

تلفن تماس :  ۰۹۱۹۸۲۳۸۳۳۹- ۳۳۹۱۹۲۹

داغی باتری خریداری میشود

تلگرام

چگونه باتری ماشین را امتحان کنیم؟

برای آنکه شما تشخیص دهید باطری ماشینتان سالم است به یک ابزار الکتریکی به نام مولتی متر نیاز دارید. مولتی متر را میتوانید از فروشگاه قطعات و ابزار الکتریکی یا فروشگاههای آنلاین خریداری نمایید . اگرچه شما می توانید از مولتی متر با نشان های آنالوگ استفاده کنید، اما ما توصیه می کنیم مولتی متر دیجیتال خریداری نمایید و از آن استفاده کنید زیرا خطایی در خواندن پارامترها ی الکتریکی ندارد.

 

باتری خودرو شما باید یک بر روی خودرو محکم بسته شده باشد، اما برخی از خودروسازان آنها را در مکان های عجیب و غریب قرار می دهند مانند تنه یا زیر صندلی های عقب. با این حال،خودروسازان باتری ماشین را اکثریت قریب به اتفاق در سمت راست یا چپ موتور میگذارند. بر روی باتری ماشین دو ترمینال وجود دارد یکی علامت مثبت دارد و دیگجری علامت منفی دارد که دو کابل از خودرو به آین دو ترمینال باتری ماشین متصل شده است .

 

هنگامی که میخواهید از مولتی متر استفاده کنید باید قبلش خودرو را خاموش کنید. اگر از مولتی متر دیجیتال استفاده می کنید، شاخص مولتی متر را به ولتاژ DC تنظیم کنید. سپس کابل مشکی که انتهایش یک سوزن ضخیم است بر روی ترمینال منفی و کابل قرمز مولتی متر را به ترمینال مثبت باطری ماشین قرار دهید .

 

در این مرحله، مولتی متر شما یک نمایش ولتاژ می دهد.

12.66 + ولت 100٪ شارژ شده است

12.45 ولت 75٪ است

12.24 ولت 50٪ است

12.06 ولت 25٪ است

11.89 ولت 0٪ است

 

اگر ولتاژ باتری ماشین را 12.45 ولت یا بالاتر را مشاهده می کنید، باتری شما خوب است . اگر شما زیر شارژ 75٪ هستید، باتری شما هنوز هم می تواند ماشین را به زندگی تبدیل کند، اما مطمئن نیست. در زیر این آستانه، باتری شما ممکن است نیاز به شارژ یا حتی جایگزینی داشته باشد.

تست باتری ماشین ، تست باتری ماشین با مولتی متر ، نگهداری باطری ماشین ، تعمیر باتری ماشین ، فروش باتری ماشین ، فروش باطری ماشین ، فروش باتری اتمی

منابع

لیست مقالات پیشنهادی

لیست قیمت باتری دلکور (delkor) و پوما (puma) کره ای

باتری دلکور و پوما

قیمت

۳۵ آمپر

۴۵۵,۰۰۰ تومان

۵۸۵,۰۰۰ تومان

۴۵ آمپر

۷۱۵,۰۰۰ تومان

۵۵ آمپر

۷۸۰,۰۰۰ تومان

۶۰ آمپر

۸۰۶,۰۰۰ تومان

۶۲آمپر

۸۵۸,۰۰۰ تومان

۶۶ آمپر

۹۱۰,۰۰۰ تومان

۷۰ آمپر پایه بلند راست

۹۶۰,۰۰۰ تومان

۷۰ آمپر پایه بلند چپ

۹۹۵,۰۰۰ تومان

۷۵ آمپر

۱,۰۲۵,۰۰۰ تومان

۷۵ آمپر پایه بلند چپ

۹۷۵,۰۰۰ تومان

۷۵ آمپر پایه بلند راست

۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان

۸۰ آمپر

۸۸ آمپر

۱,۱۴۴,۰۰۰ تومان

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان

۹۰ آمپر

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

۱۰۰ آمپر

۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان

۱۲۰ آمپر

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

۱۵۰ آمپر

۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان

۲۰۰ آمپر

تست باتری ماشین ، تست باتری ماشین با مولتی متر ، نگهداری باطری ماشین ، تعمیر باتری ماشین ، فروش باتری ماشین ، فروش باطری ماشین ، فروش باتری اتمی

تلفن تماس :