• DELKOR
  • PUMA
  • ATLASBX
  • SOLITE
  • GLOBAL
  • CHEETAH
  • SBK
  • HEXA

فروش انواع باتری های کره ای و ایرانی به همراه ارسال و نصب در شهر تهران

تلفن تماس :  ۰۹۱۹۸۲۳۸۳۳۹- ۳۳۹۱۹۲۹

داغی باتری خریداری میشود

تلگرام

تکنولوژی Hybrid4 پژو

 

در مدلهای HYbrid4 پژو از ترکیب موتور دیزلی با موتور الکتریکی استفاده شده که ترکیبی کامل از کنترل و سوخت را ارائه می دهد.

در هنگام رانندگی انواع جاده ها و مسیرهای مختلفی داریم . شما میتوانید در زمان رانندگی سبک سفر را بین چهار حالت مسافرت بدون ایجاد هیچ مشکلی براحتی تغییر دهید .

حالت های مختلف رانندگی آسان میشود به شرطی که از کنسول خودرو برای انتخاب نوع سفر استفاده کنید.

 

حالت (ZEV (Zero-Emission-Vehicle

ZEV در این حالت رانندگی به طور کامل الکتریکی است و فقط از برق برای حرکت خودرو استفاده میشود به همین جهت چون از دیزل برای مصرف حرکت ماشین استفاده نمیشود در نتیجه میزان تولید گازهای گلخانه ای و مضر برای محیط زیست صفر است . موتور الکتریکی بدون صدا است و هنگام رانندگی در حالتZEV صدایی تولید نمیشود و بی صدا است .

 

حالت AUTO

مدیریت کامل سیستم به صورت اتوماتیک و خودکار است . حالت AUTO در رانندگی حالتی خوب با صرفه اقتصادی خوب است .

 

حالت SPORT

ترکیبی از دو موتور است ، ترکیبی از موتور الکتریکی و دیزلی است ، این حالت را زمانی انتخاب میکنیم که سرعت بالا برای راننده بسیار مهم باشد .

 

حالت (4WD (4-wheel drive

این حالت حداکثر کشش و قدرت را به چرخها میدهد و برای رانندگی در جاده های سخت و ناهموار مناسب است .

وسایل نقلیه هیبریدی بخاطر اهداف زیست محیطی و مالی تولید و ساخته شده اند.

خودرو دوموتوره 35% کمتر نسبت به خودرو تک موتوره دیزلی مصرف سوخت دارد.

وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی پژو هزینه های معمول که برای خرید سوخت میشود را کاهش میدهند و همچنین باعث کاهش انتشار گاز CO2 و صرفه جویی در پول شما میشود. همچنین کمترین میزان تاثیر را بر محیط زیست دارد از نظر آلودگی آب و هوا و آلودگی صوتی.

در جهت ایجاد انگیزه در مردم برای خرید ماشینهای برقی و هیبریدی بجای ماشینهایی دیزلی در پرداخت مالیات و عوارض خودروهای هیبریدی و برقی معاف هستند و یا تخفیف دارند .

موتور HYbrid4 برای اولین بار در Peugeot 3008 HYbrid4، اولین موتور دیزلی هیبریدی جهان بود. و دنباله رو اش پژو 508 RXH بود.

تکنولوژی HYbrid4 پژو در حال حاضر در چندین خودرو مفهومی پژو ، از جمله L500 R HYbrid و 308 R HYbrid، نمایش داده شده است و در آینده مدل های بیشتر معرفی و تولید خواهد شد.

ماشین هیبریدی ، ماشین برقی ، خودرو برقی ، خودرو هیبریدی

ماشین هیبریدی ، ماشین برقی ، خودرو برقی ، خودرو هیبریدی

تلفن تماس :