• DELKOR
  • PUMA
  • ATLASBX
  • SOLITE
  • GLOBAL
  • CHEETAH
  • SBK
  • HEXA

فروش انواع باتری های کره ای و ایرانی به همراه ارسال و نصب در شهر تهران

تلفن تماس :  ۰۹۱۹۸۲۳۸۳۳۹- ۳۳۹۱۹۲۹

داغی باتری خریداری میشود

تلگرام

پژو 406

باتری ماشین ، باتری کره ای ، باتری دلکور ساخت کره ، Delkor AGM LN2 560 901 076 ، باتری 70 آمپر دلکور Delkor EFB ST110D31LEFB ، باتری ماشن دلکور 75 آمپر ، باتری ماشین کره ای

پژو 406 یک خودرو مناسب برای خانواده است .پژو 406از سال 1995 تا 2004 تولید شد و در طول عمر خود ظاهرش بسیار تغییر کرد .

باتری مناسب : 74 آمپر

پژو 406 ماشین سال در سال 1996 شد و یک ماشین مناسب برای بازار خودرو شهرت یافت . پژو 406 فروش خیلی خوبی داشت البته باید عنوان کرد که تبلیغات زیادی که کمپانی پژو انجام میداد بی تاثیر نبود . همچنین در فیلم های سینمایی فرانسوی بسیار مورد استفاده قرار میگرفت که از مشهور ترین فیلمها که پژو 406 در آن فیلم ها بسیار خوش درخشید فیلمهای تاکسی 1 ، تاکسی 2 ، تاکسی 3 و تاکسی 4 با هنرنمایی سامی ناصری هنرپیشه ی معروف فرانسوی خوش درخشید .

فیس لیفت نسخه سدان پژو ۴۰۶ در سال ۱۹۹۹ معرفی شد که از لحاظ ایمنی، قدرت و سرعت بهبود یافته بود همچنین فضای داخلی دوباره طراحی شد و تجهیزاتی به آن اضافه شد.

پژو 406 بسیار وابسته به پژو ۴۰۵ است اما در طراحی آن همانند خودروهای سواری جدیدتر و برخلاف پژو ۴۰۵ سعی بر آن است تا گلگیرها و درها داری انحنا هم در جهت افقی و هم عمودی باشند؛ یعنی اگر از جلو به خودرو نگاه کنیم قسمت درها نسبت به جلوی خودرو عریض‌تر هستند و نیز از قسمت پایین شیشه تا پایینِ در انحنای قابل‌توجهی دارد و اینگونه باعث می‌شود تا این خودرو کمی به‌شکل تخم‌مرغ درآید و علت آن امنیت بیشتر درهنگام تصادف است. درواقع، با این کار نیروی واردشده در کل نواحی پخش می‌شود و از آسیب بیشتر جلوگیری می‌شود. این نکته در خودروهای سواری دیگری مانند مرسدس بنز، بی ام دبلیو، تویوتا کمری، هیوندای آزرا و حتی در خودروهای ایرانی مانند آوانته، مگان، سمند و تا حدی در پراید قابل مشاهده است.

 

جالب است بدانید که ایران خودرو از تولید این خودرو امتناع کرد و در عوض به تولید پژوپارس که فیس لیفتی از پژو ۴۰۵ است روی آورد که به همین دلیل پژوپارس در بدنه اش حالت تخم مرغی ندارد. در هر حال اگر این خودرو به ایران وارد میشد چون اشتراکات فنی زیادی با زانتیا داشت می‌توانست به کمکی برای زانتیا بدل شود. بطور مثال موتور زانتیا ۲۰۰۰ سی سی بر روی پژو ۴۰۶ ۲۰۰۰ سی سی هم نصب می‌شد.

پژو 406 از سری ۴ پژو است که تولید آن‌ها از سال ۱۹۳۴ با مدل پژو ۴۰۱ آغاز شد. این خودرو در سال ۱۹۹۷ دو ستاره ایمنی و دو ستاره عابر پیاده از سازمان یورو ان سی ای پی دریافت کرد. اما در سال ۲۰۰۱ هم دوباره تست شد و اینبار با یک پله پیشرفت به ۳ ستاره ایمنی رسید اما ایمنی عابر پیاده اش در همان ۲ ستاره باقی ماند.

پژو 406 در سه سبک  پژو 406 saloon،پژو 406 کوپه و پژو 406 SW تولید شد و به فروش میرسید .

پژو ۴۰۶ هم به صورت بنزینی و هم دیزلی تولید می‌شد ولی نسخهٔ دیزلی پژو ۴۰۶ یکی از پر فروش‌ترین خودروها در اروپا به ویژه انگلستان بود.

در سال 2004 تولید پژو 406 متوقف شد و جایگزینش پژو 407 معرفی شد . پژو 407 در کنار پژو 607 تولید میشد و در سال 2011 پژو 508 جایگزین پژو 407 شد .

در نام گذاری خودروهای کمپانی پژو، عدد سمت چپ دلالت بر بزرگی خودرو و عدد سمت راست نسل خودرو را نشان می‌دهد.

Delkor Calcium 57539 ، باتری ماشین 75 آمپر دلکور ، باطری ماشین Delkor Delkor Calcium NX110-5LMF ، باتری خودرو 75 آمپر دلکور ، باطری خودرو delkor

تلفن تماس :